Referandom

Türk Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi

Keçiören İlçesindeki bir sokağa Ahmet Çalık ismi verilmelidir.

Tarih

12 Mayıs 2022

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve İŞKUR Ortaklığında sığınma evinde kalan kadınlara eğitimler verilmelidir.

Tarih

12 Mayıs 2022

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü münasebetiyle broşür, afiş ve el ilanları basılmalıdır.

Tarih

12 Mayıs 2022

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Engelli çocuk ve gençlerin psiko-motor ve bedensel gelişimlerine destek olunması amacıyla spor eğitimleri düzenlenmelidir.

Tarih

12 Mayıs 2022

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 5 Haziran Dünya Çevre Günü münasebetiyle Çevre Çalıştayı düzenlenmelidir.

Tarih

12 Mayıs 2022

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Rusya-Ukrayna arasındaki savaşın bölge barışına ve bölge ülkelerine olan olumsuz etkilerinin araştırılmalıdır.

Tarih

12 Mayıs 2022

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Spor Şube Müdürlüğü Spor Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs Atatürk\'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek olan 10 km\'lik yol koşusunda dereceye girenlere Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından ödüller dağıtılmalıdır.

Tarih

12 Mayıs 2022

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Güneş Enerjisi kullanımı ve çevrenin korunması gibi amaçlarla Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve diğer ulusal ya da uluslararası kurum kuruluşlarla görüşmeler, işbirlikleri yapmalıdır.

Tarih

12 Mayıs 2022

Eczacıların yaşadıkları sorunların ve ilaca erişimde karşılaşılan sorunların araştırılarak alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla bir meclis araştırması açılmalıdır.

Tarih

12 Mayıs 2022